5 نکته ای که باید هنگام انتخاب میز تلویزیون جدید در نظر بگیرید

5 نکته ای که باید هنگام انتخاب میز تلویزیون جدید در نظر بگیرید

5 نکته هنگام انتخاب میز تلویزیون جدید که باید در نظر بگیرید

مانند هر مبلمان دیگری، تصمیم نهایی شما هنگام انتخاب میز تلویزیون جدید به این بستگی دارد که آیا آن را دوست دارید یا نه. بنابراین طراحی و استایل یک انتخاب شخصی است، اما چه فاکتورهای دیگری را باید در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که میز تلویزیون مناسبی برای نیازهای خود دارید؟ ما با لیدیا، طراح میز تلویزیون، گفت‌وگو کردیم، او پنج نکته کلیدی را که باید هنگام خرید یک میز تلویزیون جدید در نظر بگیریم، راهنمایی کرد.

5 نکته ای که باید هنگام انتخاب میز تلویزیون جدید در نظر بگیرید

1) اطمینان حاصل کنید که تلویزیون شما مناسب است

اولین عاملی که باید در نظر بگیرید اندازه تلویزیون شما است. حداکثر اندازه ای که یک میز تلویزیون می تواند نگه دارد، بر اساس وزن تلویزیون و قرار گرفتن پایه آن در مرکز است. بسیاری از تلویزیون های مدرن دارای یک پایه یا “پا” در لبه های انتهایی صفحه نمایش هستند. اگر تلویزیون شما در این دسته قرار می گیرد، ممکن است نیاز به خرید میز تلویزیون بزرگتر داشته باشید. توصیه می کنیم قبل از خرید، عرض و عمق میز تلویزیون خود را اندازه گیری کنید.
اگر برای قرار دادن یک تلویزیون جدید بر روی یک میز تلویزیون موجود مشکل دارید، یک میز تلویزیون جایگزین می تواند راه حل مورد نیاز شما را ارائه دهد.

2) مکان میز تلویزیون

نکته بعدی جایی است که قصد دارید میز تلویزیون خود را قرار دهید. آیا آن را صاف روی دیوار قرار می‌دهیم یا در گوشه‌ای قرار می‌دهیم؟ این شکل میز تلویزیونی را که باید خریداری کنید مشخص می کند. اگر فضا محدود است، ممکن است بخواهید یک میز تلویزیونی به سبک ستون یا سه پایه را تهیه کنید.

5 نکته ای که باید هنگام انتخاب میز تلویزیون جدید در نظر بگیرید

3) طبقات میز تلویزیون

هنگامی که به دنبال خرید یک میز تلویزیون جدید هستید، ظرفیت طبقات و کشو نیز باید در تصمیم گیری شما نقش داشته باشد. چند دستگاه خارجی به تلویزیون خود وصل کرده اید؟ قفسه‌های کاملاً باز برای میله‌های صوتی و بلندگوها بهترین هستند، اما طرح‌های بسته زیبایی‌شناسی مرتب‌تری ارائه می‌دهند، با شیشه‌های مادون قرمز که شما را قادر می‌سازد تجهیزات خود را از طریق درهای بسته کار کنید.

4) مدیریت کابل

برای پنهان کردن سیم کشی نامطلوب، ممکن است بخواهید یک میز تلویزیون با مدیریت کابل انتخاب کنید. این قفسه در پشت میز تلویزیون قرار دارد و به شما این امکان را می‌دهد که سیم‌ها را از پشت و به سمت یک پریز بکشید و جلوی دستگاه را تمیز و مرتب نشان دهید.

علاوه بر این، اگر پایه شما از پریزها فاصله دارد، می توانید کابل قابل رنگ آمیزی را برای اجرای سیم ها در امتداد دیوار خریداری کنید.

5) قابلیت اضافه شده

برخی از پایه ها دارای ستون نصب تلویزیون هستند یا با آن سازگار هستند. بالا بردن صفحه نمایش موقعیت دید راحت تری را ارائه می دهد، در حالی که عملکردهایی مانند شیب و چرخش را برای جلوگیری از تابش نور و بازتاب اضافه می کند. صفحه نمایش ایمن نصب شده نیز در برابر ضربه ها و ضربه های تصادفی ایمن تر است، که هنگام ایجاد یک محیط امن برای کودکان و حیوانات خانگی ایده آل است.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *