طرح های زیبای معبد چوبی برای خانه شما

طرح های زیبای معبد چوبی برای خانه شما

معرفی طرح های زیبای ماندیر چوبی برای خانه شما

معابد چوبی بهترین انتخاب بر اساس Vastu شناخته شده است. این عمدتا به این دلیل است که چوب یک ماده طبیعی است که به شکوفایی و رشد می بالد. مثبت تراشی می کند و به حفظ هارمونی کمک می کند. تعدادی طرح معبد چوبی در بازار موجود است. طیف گسترده ای برای مطابقت با محیط ها و نیازهای مختلف طراحی شده است.

در این مقاله، شما را با انواع معابد چوبی برای خانه آشنا خواهیم کرد و همچنین آنهایی که مطابق با Vastu مناسب‌تر هستند. زمانی که خواندن این نوشته را به پایان می رسانید، همچنین مسیر صحیح قرار دادن معبد در خانه و اشتباهات پوجا را که باید از آنها اجتناب کنید، یاد خواهید گرفت. بنابراین، بیایید شروع کنیم!

در اینجا چند معبد چوبی زیبا وجود دارد که برای جذابیت بخشیدن به مکان شما و جلب موفقیت و رفاه طراحی شده اند:

ماندیر چوبی سایه روشن با رویه هرمی

طرح های زیبای معبد چوبی برای خانه شما

این طرح ماندیر ایده آل برای خانه مطابق با Vastu Shastra از نظر ساختار و همچنین رنگ است. حتما دیده اید که معابد هندو ساختاری هرمی مانند در بالای آن دارند. چنین ساختاری تمایل به جذب انرژی مثبت دارد. به همین دلیل است که Vastu Shastra این طرح معبد را برای خانه ها توصیه می کند. رنگ سفید نمادی از خلوص است که آن را برای سازه های معبد مناسب می کند.

معبد چوبی سفید و طلایی بزرگ

طرح های زیبای معبد چوبی برای خانه شما

اگر می خواهید از سایه های سفید یا قهوه ای روشن فراتر بروید، این انتخاب خوبی است. ترکیب رنگ های سفید و طلایی با رنگ هایی مانند سبز، قرمز و زرد این معبد را به انتخابی عالی برای خانه شما تبدیل کرده است. معبد نه تنها زیبا، بلکه بزرگ نیز هست، بنابراین می‌توانید بت‌های خدایان و همچنین سایر وسایل ضروری پوجا را روی آن قرار دهید.

معبد دیواری با درها

طرح های زیبای معبد چوبی برای خانه شما

اگر در محل شما محدودیت فضا وجود دارد، یک معبد چوبی دیواری بهترین گزینه برای شماست. یک طرح معبد شیک و ساده مانند آنچه در تصویر نشان داده شده است با انواع مبلمان چوبی به خوبی هماهنگ می شود. به اندازه کافی جادار است که بتواند چند بت را در خود جای دهد. می توانید لوازمی مانند عود، زنگوله و کتاب دعا را روی آن قرار دهید. بهترین قسمت این است که درب دارد. بنابراین، می توانید به راحتی آن را در طول بعد از ظهر و در شب بپوشانید.

معبد چوبی با درهای زیبای jaali

طرح های زیبای معبد چوبی برای خانه شما

معابد چوبی با سه کلاسم زیبا در بالا و درهای جعلی به طرز شگفت انگیزی زیبا به نظر می رسند. اگر به دنبال یک معبد زیبا برای خانه خود هستید، این می تواند یک انتخاب عالی باشد. علاوه بر ظاهر زیبای آن، از کاربرد نیز برخوردار است. همراه آن یک کشو وجود دارد که می توان از آن برای قرار دادن لوازم پوجا استفاده کرد.

معبد چوبی سقف باز

طرح های زیبای معبد چوبی برای خانه شما

این معبد چوبی با سقف باز زیبا با تکیه گاه پشتی و حاشیه های ریز در کناره ها می تواند انتخابی عالی برای کسانی باشد که معبد بدون سقف را ترجیح می دهند. ظاهری بدون درهم و برهم ایجاد می کند و مدیریت آن آسان تر است. محکم است و فضای کافی برای قرار دادن وسایل ضروری پوجا دارد.

معبد طلایی با جزئیات قرمز

طرح های زیبای معبد چوبی برای خانه شما

اگر به دنبال چیزی هستید که توجه را جلب کند و جذابیت مکان شما را برجسته کند، این معبد طلایی با حاشیه های قرمز براق یک انتخاب عالی است. طراحی با رنگ های سبز و قرمز و کالسام های طلایی در بالا به ظاهر آن افزوده است. همچنین دارای یک کشو است که می تواند وسایل ضروری مانند عود و کتاب دعا را در خود جای دهد.

معبد چوبی با زنگ

طرح های زیبای معبد چوبی برای خانه شما

یک معبد ساده با بالای تخت و پایه محکم یکی دیگر از انتخاب های خوب برای خانه شما است. یکی در تصویر دارای چندین ناقوس کوچک است که در بالای آن آویزان شده اند که این معبد ساده را فوق العاده جلوه می دهد. فضای کافی برای نگهداری بت ها و همچنین وسایل ضروری پوجا دارد. رنگ و طراحی آن به گونه ای است که با انواع محیط ها به خوبی هماهنگ می شود.

به کیفیت توجه کنید

هنگام انتخاب یک معبد، فقط یک قطعه را بر اساس طرح و رنگ آن انتخاب نکنید. مهم است که چوبی را انتخاب کنید که از چوب با کیفیت خوب ساخته شده باشد تا مطمئن شوید که محکم، بادوام و جذاب است. Woodsala طیف گسترده ای از معابد چوبی زیبا ساخته شده از چوب با کیفیت بالا را ارائه می دهد. می‌توانید مجموعه منحصر به فرد آنها را مرور کنید و یکی را برای مکان خود انتخاب کنید.

جهت سمت راست معبد به عنوان Per Vastu

طبق گفته Vastu Shastra، جهت ایده آل برای قرار دادن معبد در خانه شما جهت شمال شرقی است. قرار دادن معبد در این جهت به جذب رفاه، سلامتی و فراوانی کمک می کند. وقتی معبد را در جهت شمال شرقی قرار دهید، متوجه تغییر مثبتی در خانه خواهید شد.

معبد را نباید نزدیک دستشویی قرار داد. همچنین باید از قرار دادن معبد در زیرزمین خود اجتناب کنید. فضای زیر راه پله نیز برای قرار دادن معبد شما ممنوع است. چنین مکان هایی انرژی های کم را دعوت می کنند. به همین ترتیب، Vastu Shastra توصیه می کند که معبد را در اتاق خواب خود نصب نکنید.

Vastu Shastra توصیه می کند که بت های خدایان را به گونه ای قرار دهید که نمازگزار رو به شمال یا شرق داشته باشد و حالت بعدی ایده آل تر باشد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *