تولیدی میز تلویزیون قم

تولیدی میز تلویزیون قم

تولیدی میز تلویزیون قم

تولیدی میز تلویزیون قم : استان قم یکی از ۳۱ استان ایران است. این استان در مرکز کشور و در جنوب تهران واقع شده است. استان قم در سال ۱۳۷۴ از بخشی از استان تهران جدا شده و تاسیس گردید. استان قم با مساحتی حدود ۱۱,۲۳۷ کیلومتر مربع، استانی نسبتاً کوچک به شمار می‌آید که تنها ۰.۸۹ درصد از کل مساحت کشور را تشکیل می‌دهد. با وجود وسعت کم، استان قم طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، جمعیتی بالغ بر ۱.۳ میلیون نفر را در خود جای داده است.مرکز استان قم، شهر قم است که هفتمین شهر بزرگ ایران نیز محسوب می‌شود. قم به عنوان یکی از شهرهای مقدس شیعیان شناخته شده و حرم حضرت فاطمه معصومه، خواهر امام رضا (ع)، در این شهر قرار دارد. حرم حضرت معصومه، مکان مهمی برای زیارت زائران شیعه از سراسر جهان است.

 

تولیدی میز تلویزیون قم

میز تلویزیون قم

شهر قم همچنین مرکز مهمی برای تحصیلات علوم دینی به شمار می‌رود. این شهر میزبان تعداد زیادی از حوزه‌های علمیه و مدارس دینی است.

آب و هوای استان قم خشک است و دارای تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد می‌باشد. میانگین دما در ماه تیرماه ۳۴ درجه سانتیگراد (۹۳ درجه فارنهایت) و میانگین دما در ماه دی ۵ درجه سانتیگراد (۴۱ درجه فارنهایت) است. میزان بارندگی در این استان بسیار کم بوده و میانگین بارندگی سالانه کمتر از ۱۰۰ میلی‌متر (۳.۹ اینچ) می‌باشد.

اقتصاد استان قم تا حد زیادی بر پایه مذهب و زیارت شکل گرفته است. شهر قم به عنوان یکی از مراکز اصلی گردشگری مذهبی شناخته می‌شود و بسیاری از کسب و کارهای استان به زائران خدمات ارائه می‌دهند. با این حال، صنایع دیگری از جمله قالیبافی و فرآوری مواد غذایی نیز در استان قم وجود دارد.

تولیدی میز تلویزیون در شهرستان های قم:

  1. جعفرآباد
  2. کهک
  3. قم

تولیدی تی وی وال در شهرهای قم :

  • جعفریه
  • قنوات
  • دستجرد
  • سلفچگان

همچنین می توانید مطالعه کنید :

تولیدی میز تلویزیون در اردبیل

تولیدی میز تلویزیون در البرز

تولیدی میز تلویزیون در ایلام

تولیدی میز تلویزیون در تهران

تولیدی میز تلویزیون شهرکرد

تولیدی میز تلویزیون خراسان جنوبی

تولیدی میز تلویزیون یزد

تولیدی میز تلویزیون همدان

تولیدی میز تلویزیون هرمزگان

تولیدی میز تلویزیون مازندران

تولیدی میز تلویزیون لرستان

تولیدی میز تلویزیون اراک

این مطلب در تاریخ 30 فروردین 1403 در وبلاگ فروشگاه تولیدی میز تلویزیون ایرانیان بارگزاری شده است.

منبع : ویکیپدیا ، فهرست شهرهای استان قم

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *