طراحی دکوراسیون داخلی با عتیقه به سبک مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی با عتیقه به سبک مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی با عتیقه به سبک مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی با عتیقه به سبک مدرن (خیلی حس اروپایی داره) :

هنگامی که یک زوج از یک مزرعه کاری بزرگ در کلرادو به یک ساختمان جدید 4500 فوت مربعی در بوزمن، مونتانا بودند، از سوزی هافمن، مالک و طراح اصلی استودیوی طراحی داخلی Envi برای نظارت بر طراحی داخلی استفاده کردند.

خانه چهار خوابه سه و نیم حمام توسط گروه طراحی ThinkTank طراحی شده است که در پروژه های Mass Timber/Cross Laminated Timber (CLT) تخصص دارد. این بنا با سطوح تقسیم‌بندی لایه‌ای ساخته شده بود که در طبقه پایین، یک اتاق گلخانه و یک اتاق خانوادگی وجود داشت. آشپزخانه، اتاق غذاخوری و اتاق نشیمن در طبقه اصلی؛ اتاق مهمان و حمام بالای گاراژ؛ و اتاق خواب اصلی و حمام در سطح جزئی دیگر (و جدا از مناطق مهمان با یک اتاق آفتابگیر با پل شیشه ای داخلی-خارجی.

طراحی دکوراسیون داخلی با عتیقه به سبک مدرن

تولیدی میز تلویزیون

سوزی توضیح می‌دهد: «آنها آماده بودند در شهری زندگی کنند که در آن بتوانند قهوه بخورند، در رویدادهای فرهنگی شرکت کنند، همچنان به طبیعت نزدیک باشند اما بخشی از یک جامعه باشند. همسرش سوئیسی تبار است و دوست دارند سفر کنند. آن‌ها به خانه‌ای با هزینه کم علاقه‌مند بودند که به راحتی می‌توان آن را ترک کرد و سبک زندگی «بالا و رفتن» بیشتری به آن‌ها داد.»

طراحی دکوراسیون داخلی با عتیقه به سبک مدرن

سوزی و تیمش، که شامل طراح اصلی مگان ریف است، همراه با احساس «کم تعمیر و نگهداری»، موظف شدند که عتیقه‌جات، آثار و آثار هنری مالکان را با زیبایی‌شناسی معماری معاصر ترکیب کنند. یک لوستر شیشه ای مورانو ونیزی را با یک وان حمام امروزی و یک نقاشی رنگ روغن بزرگ روی یک دیوار بتنی در نظر بگیرید. سوزی می‌گوید: «آن‌ها می‌خواستند خانه‌شان راحت، گرم و حتی عجیب باشد. ما آثار باستانی، عتیقه جات را با اثاثیه جدید ترکیب کردیم. پوسته معاصر یک صفحه تمیز را برای ما فراهم کرد تا بتوانیم در آن کار کنیم، که ترکیب این عناصر متنوع را آسان‌تر کرد. ما از یک پالت بسیار غنی از رنگ و بافت‌های ملایم برای کمک به دستیابی به چیزی که واقعاً یک زیبایی شناسی التقاطی است استفاده کردیم.

خرید میز تلویزیون

طراحی دکوراسیون داخلی با عتیقه به سبک مدرن

آنها نه تنها باید با ایجاد تعادل بین «قدیمی» و «جدید» مبارزه می‌کردند، بلکه سوزی و تیم نیز باید با معماری کار می‌کردند – محوطه ساختمان بلند و لاغر بود، بنابراین خانه با سطوح تقسیم‌بندی فوق‌الذکر باریک بود. و از آنجایی که نمای بیرونی دارای مواد سخت تری مانند سنگ و بتن است، فضای داخلی را با گردو، کاغذ دیواری، پارچه و چرم متعادل می کنند تا ظاهر را نرم تر کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی با عتیقه به سبک مدرن

اتاق نشیمن نمونه بارز تعادل عتیقه-مدرن با یک فرش سفارشی، یک صندلی خانوادگی برنزی و عتیقه است که در پارچه‌ای معاصر پیدا شده است، و یک ساعت فاخته مزین به میراث. «این نگاه التقاطی است که مستلزم گیج کردن همه قطعات با هم و در نهایت ایجاد داستانی است که همه آن قطعات در یک داستان قرار دارند و پالت را در سراسر می‌چرخانند. قفسه های کتاب یکی دیگر از عناصر متحد کننده بود. سوزی می افزاید: اتاق نشیمن، اتاق کار و اتاق خواب همگی دارای قفسه های داخلی زیادی هستند تا مجموعه گسترده و متنوعی از کتاب های خود را به نمایش بگذارند.

خرید تی وی وال

اتاق غذاخوری فضای کوچک تری بود. این برای طراحان کمی چالش برانگیز بود. آنها با یک میز گرد رفتند تا بتوانند افراد بیشتری را دور آن بنشینند. اما بارزترین و چشم نوازترین لحظه، نقاشی بزرگ رنگ روغن یک زن برهنه روی دیوار سیمانی با میز و صندلی مدرن است.

آشپزخانه یک آشپزخانه سرآشپز بزرگ است که از آنجایی که همسر عاشق آشپزی است و افراد اطرافش در آشپزخانه هستند، عالی است. سوزی می‌گوید: «ما واقعاً سخت کار کردیم تا آشپزخانه‌ای بسازیم که واقعاً خوب عمل کند – نه فقط یک آشپزخانه نمایشی – با یک انبار بزرگ مفید.

طراحی رنگی در دکوراسیون داخلی و خارجی منزل

در سرتاسر خانه ویژگی هایی وجود دارد که فضا را کاربردی می کند. سوزی توضیح می دهد: «این خانه نیز با حس مفیدی همراه است. «هرجا وارد می‌شوید، یک اتاقک اختصاصی، یک شستشوی اختصاصی سگ وجود دارد، و طراحی اتاق لباس‌شویی برای آنها مهم بود. همچنین چیدمان باریک و سطوح مختلف معماری استفاده را دیکته می کرد. این یک فضای لایه لایه جالب است که در آن سطوح مختلف عملکرد را بیان می کنند.”

تولید کننده جا کفشی

سوزی و تیم علاوه بر ترکیب عتیقه‌جات و قطعات مدرن، به‌علاوه انتخاب‌های طراحی کاربردی، از الگوهای بزرگ و جسورانه مانند کاغذ دیواری پیر فری در اتاق خواب اصلی استفاده کردند.

او می‌گوید: «ترکیب غیرمعمول مصنوعات خانوادگی، رنگ‌ها و بافت‌های غنی، با قطعات مدرن باعث می‌شود احساسی بی‌زمان به آن ببخشد. و صاحبان خانه از خانه خود هیجان زده هستند – سوزی اضافه می کند که همه جعبه ها را برای آنها بررسی می کند.

منبع : https://www.sunset.com/home-garden/home-tours/bozeman-contemporary-house-tour

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *